Svatební speciál | svatební kapela, hudba na svatbu, narozeniny, oslavyBos trio tvoří členové hudební skupiny Bosáci. Vzhledem k velkému množství poptávek na akce v týdnu, které byly do určité míry limitovány menšími finančními rozpočty nebo třeba i místem konání, jsme se rozhodli vyjít vstříct pořadatelům a utvořili tříčlennou alternativu pro tyto typy akcí. Účinkujeme ve složení složení kytara, bicí, baskytara dechovku nehrajeme.

Příjezd, začátek hraní

Nejčastější začátek naší produkce bývá mezi 16 - 17 hodinou, po jídle nebo krájení dortu. Na místo přijíždíme obvykle 1,5 hodiny před domluveným časem začátku.

Repertoár

Na svatbách hrajeme oldies, současné československé i zahraniční pop-rockové hity, lehce latiny, country, lidovek v triu nehrajeme! Snažíme se vystihnout atmosféru a reagovat pružně na náladu lidí.

Jakou píseň na sólo?

Pro svatební sólo máme několik osvědčených "klasik". Občas se ale stává, že si novomanželé vyberou úplně jinou písničku, která je mimo repertoár kapely. Pokud je to v našich silách, pěveckém rozsahu a dostatečném předstihu, rádi píseň natrénujeme, popřípadě alespoň pustíme v reprodukované podobě.

Na svatební sóla doporučujeme:
Hořely, padaly hvězdy
Love is all around - Wet, wet, wet
I can´t falling in love - Elvis Presley
Every breath you take - Police
She - Elvis Costello
Vyznání - Bobr & Motýl

Délka produkce

Délka produkce při svatbách je minimálně 5 hodin.

Odmoderujeme celý večer

Během večera odmoderujeme příchod novomanželů na taneční parket, sólo pro novomanžele s rodiči, nevěstino hození kytice, různé soutěže, tombolu, dražbu, vypouštění lampiónů štěstí. Možnost moderování v anglickém a německém jazyce.

Venkovní produkce

Venkovní produkce bývají velmi oblíbené. Zvuk je hezčí, prostředí příjemnější, nezakouřené. Je však nutné dodržet několik zásad: místo pro aparaturu musí být na rovině, kryté (i v případě hezkého počasí) zezadu i z boku proti větru. Je potřeba zohlednit také okolí. Určitou hladinu hlasitosti musíme zachovat, nemůžeme se "ztlumit jako rádio". V místě konání budou mít jistě zkušenosti a poradí Vám. Produkci je nutné přerušit na nezbytně nutnou dobu za bouřky, (to může platit za určitých okolností i uvnitř). Aparaturu také není možné v průběhu večera stěhovat, je to časově i fyzicky náročné, vše je propojené kabely a ty se musí sbalit, všechno popřenášet a pak znovu rozbalit a zapojit atd.

Technické podmínky

Prostor pro kapelu by měl být zhruba 4x3m, každopádně se vejdeme i do menších prostor. K zajištění hudební produkce stačí 1x el. přívod 220 - 230V s nejlépe 16A jističem.svatba

foto: Radek Fouček

Diskografie | svatební kapela, hudba na svatbu, narozeniny, oslavy

PRAHA

STŘEDNÍ ČECHY

JIŽNÍ ČECHY

ZÁPADNÍ ČECHY

VÝCHODNÍ ČECHY

MORAVA