Návštěvní kniha | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

webmaster si vyhrazuje právo smazat vulgární příspěvky, nepodepsané komentáře ...

napsat nový příspěvek


Jan Řanda

1.5.2016 (21:40) Odpovědět

Tihle kluci nám pomohli k tomu, že na náš velký den nikdy nezapomeneme. Hrajou krásně k poslechu i tanci. Na svatbu jsou tou nejlepší volbou. Děkujeme Řandovi


Monika Jirkalová, VOŠ SPŠ Příbram

10.4.2016 (8:06) Odpovědět

Zahráli nám na našem absolventskem plese a byli jsme spokojeni :) a zahrali tak jak jsme si vsichni představovali...☺ da se s nimi na všem bez problémů domluvit..fajn parta lidi :)


Jiří Rambousek, Mensa Gymnázium Praha

21.2.2016 (11:18) Odpovědět

Hraje přesně tak, jak jsem si představoval. Dá se s nimi na všem domluvit a vše bylo bez žádného problému.


Adéla Patráková, Gymnázium Nové Strašecí

24.1.2016 (15:22) Odpovědět

Chtěla bych mockrát poděkovat za úžasný hudební doprovod našeho maturitního plesu na GJAK Nové Strašecí. Navodili jste úžasnou atmosféru a nebylo nic lepšího, než vidět, jak moc si vás všichni užívají - od maturantů, přes učitele i po babičky a dědečky. Za mě velký palec nahoru a můžu jedině doporučit! 


Manželé Rudolfovi

4.11.2015 (20:23) Odpovědět

Milí Bosáci, ještě jednou vám moc děkujeme za perfektní produkci během naší svatby. I díky vám byl náš den D naprosto dokonalý!


manželé Karasovi

13.10.2015 (10:44) Odpovědět

Moc Vám děkujeme za úžasnou hudbu na naší svatbě, hrajete opravdu super. Už dlouho jsme tak skvělou živou hudbu neslyšeli. díky!


Martin Hádek

5.10.2015 (8:59) Odpovědět

Dobrý den , Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za perfektní hudební doprovod naší svatby. Všichni se bavili a celkově muzika byla výborná. Vaše skvělé reference takto můžeme jen potvrdit. Je vidět že jste skuteční profesionálové.   S pozdravem novomanželé Hádkovi.


Marie Palivcová

2.10.2015 (20:29) Odpovědět

Úžasní, skvělí, jedineční, jako vždy. Svůj den jsme si užili i díky Vám. Palivcovi, 27.9.2015


Marek Kočí

17.1.2015 (11:11) Odpovědět

Ahoj Bosáci! Maturitní ples 4.B + C byl parádní plesový i hudební zážitek. Perfektní zvuk i výběr skladeb. Jedinou vadou na kráse celé této povedené akce, byl konec Vaší produkce už ve 24 hodin. Ale oto více se těšíme na další plesy s Vaší účastí. Gratulujeme k uspěšnému omlazení kapely, ne že by jste to potřebovali, vypadáte pořád dobře, ale mladá krev, je prostě mladá krev. Tak ať Vám to šlape. m.k. a spol.


Oktáva 2015

30.11.2014 (13:22) Odpovědět

Dobrý den, ráda bych vám za celou třídu Oktávu poděkovala za úžasné páteční vystoupení. Nestihli jsme to na místě, neboť celý ten maturitní večer byl takový hektický :-). Dlouho jsem v Třeboni neviděla, aby byl parket celou dobu, co jste hráli, plný. Není obvyklé, aby lidé prosili o další písničku od kapely. Ještě jednou moc moc děkujeme, Oktáva Třeboň 2015


Školákovi

4.11.2014 (13:33) Odpovědět

Milí BOSÁCI, toutu cestou bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za zpříjemnění našeho svatebního dne. Hráli jste skvěle a všichni svatebčané si Vás velmi chválili a chválí doteď. Jsme rádi, že jste nazkoušeli v tak krátkém časovém horizontu novou píseň a zahráli jste nám jí. Vážíme si toho a budeme Vás jen doporučovat. Přejeme ať se Vám daří a budeme se těšit, že se s Vámi setkáme třeba na nějakém plese či zábavě... Ještě jednou děkujeme! Máme na co vzpomínat.


Iva, nevěsta

3.11.2014 (16:26) Odpovědět

Kapelu Bosáci mi vlastne vybrali rodiče, svatbu jsem plánovala z ciziny a po shlédnutí pár videí a prostudování internetovýcj stránek Bosáků jsem byla s výběrem rodičů celkem spokojená. Moje spokojenost se už v průběhu předsvatební emailové komunikace s kapelníkem Lukášem změnila v nadšení. Bosáci byli velice operativní a byla znát veliká snaha vyhovět našim představám...profi zahrané československé a světové oldies i novější hity spolehlivě zaplnily parket tanečníky všech věkových kategorií. Bosáci nám roztančili kamarády i strýčky a tetičky a já jsem doslova protančila svatební střevíčky. Tajně jsem si přála, aby naše svatební oslava byla taková veselá “pařba” a díky pohodovým hostům a velice profesionálnímu přístupu a skvělé muzice Bosáků se mi tohle přání splnilo.


Již bývalý klávesák Ondra

9.9.2014 (13:28) Odpovědět

Ahoj kapelo, děkuji Vám za krásně strávených 2,5 roku, za spoustu nezapomenutelných zážitků i za mnoho nových poznatků nejen v hudbě. Jsem rád, že mohu říct, že jsem byl členem kapely Bosáci, protože tohle je naprosto báječná kapela se spoustou legrace a skvělými členy, kteří ji tvoří. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, maturáků, plesů, svateb a celkově akcí, na kterých umíte udělat show, zábavu a strhnout dav lidí na svou vlnu radosti z hudby a zážitku z poslechu. :) Tomášovi rovněž přeji hodně úspěchu a nikdy nekončící příval legrace :) Díky Vám ze všechno, Ondra :) PS: Hodně zdaru skupině Bosáci!!! :) PPS: Někdy si Vás přijdu poslechnout ;-)


Smolíkovi

5.9.2014 (7:02) Odpovědět

Milí Bosáci, chtěli bychom vám s manželem poděkovat za super muziku na naší svatbě. Ještě teď nám příbuzní a kamarádi volají, jak si den užili a skvěle zapařili. Přála bych každému páru, aby měl na svatbě takové profíky jako jste vy. Moc vám děkujeme za ty tři naše písničky... ;-) Držíme palce, ať vám to dál frčí :-) Zdravíme vás Smolíkovi


Brožíkovi

23.7.2014 (13:46) Odpovědět

Jsou prostě nejlepší, byla s nimi legrace a úžasná atmosféra. Neměnili bychom. Moc děkujeme


Štěpánka a Roman

9.6.2014 (17:52) Odpovědět

Milí Bosáci, ještě jednou děkujeme za úžasnou atmosféru a skvělý hudební zážitek, který jste nám dopřáli na naší svatbě ve Všeteči i v tak teplotně náročném odpoledni. Kontakty na Vás jsme již rozdaly a tak se těšíme na další shledání :-). Novomanželé Vonešovi


"Vyznání "

20.1.2014 (20:14) Odpovědět

Těšila jsem se na Vás do Milína a opět jste tam potvrdili své kvality. Dokážete zaujmout posluchačstvo napříč generacemi. Je milé vidět tři generace v témže okamžiku na parketu :) Myslím, že Vašeho cíle (jak jsem ho četla na letáčku) - bavit lidí všech věkových skupin- je jasně dosaženo. Pořadatelé plesů, tanečních zábav, či jiných kulturně-společenských akcí v tomto duchu, nemohou ,,šlápnout vedle", když si za kapelu vyvolí Vás Jste zárukou příjemně stráveného večera a zábavy pro ty, co se bavit chtějí a umí... Dovolte mi, ocenit skladbu Vašeho repertoáru a rovněž jeho neustálou inovaci, která se ubírá (pro mě) správným směrem.:) Narážím tím na Kryštofy, kteří Vám fakt děsně sedí! Inzerát jsem nečekala a když jsem zaslechla pár prvních tónů, věděla jsem že to bude parádní a taky, že bylo! Ti, kdož milují kryštofácký písničky, musí zákonitě za Vaše provedení těchto písniček, milovat i Vás . Musím přiznat, že Cesty jsem se trochu bála. A to z toho důvodu, že tahle písnička si mě zcela získala měla jsem obavu, zdali se trefíte do takového provedení, které já tak ctím a obdivuji . Ukázalo se však, že to byly plané obavy. Zhostili jste se jí s takovou grácií, že jsem z toho měla až husí kůži.. Byl to opravdu silný moment Vašeho sobotního účinkování. Děkuji zaň. :) Pomyslnou třešničkou na dortu pak byla Hrabětova, Mišíkem zhudebněná báseň Večernice- která, jak už ze zkušenosti vím, je od Vás vždycky fenomenální ! Další osvěžení repertoáru, tentokráte písničkou Na dlani, je taktéž fajn. A rovněž nemohu opomenout vyzdvihnout ať už Sluneční hrob, Počítám, Sen, či she's like the wind ... Nechť Vaše pomyslná hvězda nadále září a stoupá výš. :)


Maty

13.1.2014 (13:13) Odpovědět

Mockrát Vám chci všem jménem studentů 4. A a 4. B, jejich rodin a ostatních návštěvníků poděkovat za to, jak ste se zhostili maturitního plesu a hraní na něm. Doufám, že vše i pro Vás bylo v ten večer pohodové. Všem se moc líbilo jak ste hráli. Moc rád Vás doporučím dál. + jednání s kapelou suprové.


BBB, Motůrek

20.12.2013 (16:50) Odpovědět

Pánové, děkujeme za váš excelentní výkon na našem cykloplese, byla to paráda. Je prostě znát, že hrajete s láskou a navíc to sakra umíte. Vy už jste snad někde museli hrát!? Ale vážně DÍKY!!! Ahoj BrdyBeerBears


Eva a David Štěpánovi

22.9.2013 (21:08) Odpovědět

Moc, moc děkujeme, bylo to moc super, všichni naši hosté i my jsme si to užili, hráli jste úžasně, jako vždy.Ještě jednou díky E a D