Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Šoltysových

[úterý 19.6. | 10:10]

Poněkud cestovnější víkend nás zavál na dvě vzdálenější místa.
v pátek na svatbu Ivety & Martina Šoltysových k Rakovníku, konkrétně do Nesuchyně do luxusního hotelu Lions. Při projíždění vesnicí by asi málokdo čekal, že se tu bude nacházet tak nádherný a rozlehlý hotel. Letní teplota vzduchu naznačovala, že volba podvečerní a večerní párty venku, byla správnou. I ženich Martin hlásal, že si objednal počasí, že maximálně v pět se přežene malá přeháňka a pak to bude zase OK. :o) Na solo si novomanželé vybrali píseň She´s like the wind. Tancovalo se zpočátku, poté lidé spíše poslouchali nebo se různě rozutekli po objektu nebo k jídlu. V pozdějších hodinách se pomyslný parket naplnil. Celý večer se vůbec nesl v pohodové náladě. Po nás (už ovšem ve vnitřních prostorách) pokračoval dj Patrik, který jak věřím, hrál až do kuropění. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz