Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Stejskalových

[pátek 29.6. | 19:10]

Čtvrteční letní den patřil účinkování naší kapely na svatbě Magdy & Honzy Stejskalových v luxusním zámku Berchtold v Kunicích. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že v sále zrovna probíhá hudební vystoupení našeho oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse! Jelikož jsme museli počkat, až Tomáš s Jirkou (kytara) a Petrem (cajon) skončí, mohli jsme si užít jeho vystoupení i my. A že bylo co!!!! Tomáš sršel svým osobitým humorem, ani Jirka rozhodně nezůstával v ústranní, hráli jeden hit za druhým a nejednou se k nim publikum přidalo ať už zpěvem či tleskáním. Po přídavcích zbyl ještě čas na autogramy a focení s Tomášem, čemuž jsme neodolali.:o) Po jejich odjezdu jsme rychle rozestavili aparát s nástroji a za necelou hodinu jsme nastoupili my. Pokračovali jsme ve skvělé zábavě, kterou už předtím rozjel Tomáš s kapelou. Po půl druhé musel José odjet na pracovní cestu do Německa, takže jsme hráli ve tříčlenné sestavě a to ještě více než další hodinu. :o)

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz