Aktuality | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Rok 2012

zpět


Svatba manželů Bardových

[neděle 1.7. | 5:00]

Neuplynulo dlouho a my se opět vydali na svatbu - tentokrát do našeho oblíbeného Liškova mlýna v Milešově, na svatbu Vlaďky a Františka Bardových. Jsem moc rád, že si novomanželé vybrali právě tento objekt a právě nás. :o) Na místo jsme dorazili v pět hodin, zrovna když se chystali krájet dort. Jelikož venku panovaly tropické teploty, odehrávala se naše produkce pod párty stanem. Nemusím snad dlouze vysvětlovat, jaká teplota ve stanu byla. :o)
Po hodině produkce k poslechu (neb se Vlaďka s Františkem fotili) přišlo na řadu sólo - Perfect day, který já osobně mám velmi rád a kytaristovi Petrovi zkrátka sedí. Pak jsme pokračovali sólem pro novomanžele s rodiči. Zábava byla oproti jiným akcím uvolněnější a na parketu to "frčelo" až do půlnoci, kdy jsme museli skončit s venkovním hraním. Lidé i manželé z nás byli nadšeni, tak za vydatné pomoci publika jsme vše přesunuli dovnitř a o pár minut později pokračovali. Hráli jsme i s přídavky do nějakých 2.45h. Svatba byla moc hezká a málokomu se chtělo jít spát. Pozdravujeme všechny hosty ze svatby (ahoj, Rosťo a ostatní!), nejvíce pak zdravíme Bardovi a Zikmundovi!

fotogalerie


Kalendář akcí | svatební kapela, hudba na svatbu, maturitní ples, firemní akce

Pá 22.06. - BUŠOVICE
So 23.06. - HEJTMÁNKOVICE, JÍZDÁRNA
Ne 24.06. - NELAHOZEVES, MARINA
Čt 28.06. - NOVÝ RYBNÍK, PENZION
Pá 29.06. - LOUŇOVICE POD BLANÍKEM
So 30.06. - ČERTOVO BŘEMENO U JISTEBNICE

celý kalendář akcí


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE

  Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu.
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)
  Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit.
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)
  Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli.
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)
  Naprosto skvělý, nemůžeme nic vytknout. Na plese nám zahráli pěkně, všichni si dobře zatancovali. Nechali nás i zahrát si svoje písničky na pořádný zapaření :D Profesionální přístup, skvělá komunikace i domluva. Žádný problém nebyl a když už se něco malého objevilo, dalo se to naprosto v klidu vyřešit. Jedině doporučuji.
  Maturantka Kristýna Petrovicová (19.01.2018)
  Kapela mi byla doporučena od kolegy a naplnila mé očekávání na výbornou! Děkujeme za skvělé vystoupení na Hubertské zábavě v Kostelci nad Černými lesy nemělo to chybu!
  Pořadatel plesu Martin Čužna (12.12.2017)
  Všechny reference ze svateb naleznete na našem profilu na www.beremese.cz